City Apart Hotel Brno

Vítáme Vás na stránkách City Apart Hotel*** Garni Superior. Pokud hledáte komfortní ubytování na úrovni, kde se budete cítit příjemně a zároveň se snadno dopravíte do všech částí Brna, jste na správném místě.

CITY APART HOTEL BRNO disponuje výbornou polohou, prvotřídními službami a krásným prostředím, proto dokáže uspokojit i ty nejnáročnější hosty. Čeká Vás ubytování v prostorných a komfortně zařízených pokojích a apartmánech s příjemným a ochotným personálem, který Vám bude po celou dobu pobytu k dispozici a pokusí se splnit všechna Vaše přání.

CITY APART HOTEL BRNO o celkové kapacitě 40 pokojů a apartmá poskytuje ubytování až pro 90 osob. Pro obchodní klientelu nabízí 4 školící prostory s kompletním servisem a zázemím. ***City Apart Hotel Garni Vám k ubytování zdarma poskytuje snídani formou švédských stolů, parkování v hotelové garáži a neomezené Wi-Fi připojení v celé budově hotelu; to vše bezplatně, protože Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Využijte při svém pobytu také některou z našich doplňkových služeb, která Vám zpříjemní Váš pobyt v Brně.

Najdete nás v jižní části centra Brna, na Komárovském nábřeží 2, v dosahu důležitých dopravních tepen, takže se snadno dopravíte do všech částí města Brna. V blízkosti City Apart Hotelu se nachází autobusové nádraží Zvonařka, hlavní vlakové nádraží a nákupní centrum Galerie Vaňkovka. Zastávka MHD je od nás vzdálená pouze 2 minuty chůze. Tramvají se do centra dostanete za 10 minut. Výhodou je snadné napojení na dálnici D1 (Praha, Ostrava, Vídeň) a D2 (Bratislava). Pro návštěvníky BVV je zde skvělá dostupnost autem, a to do 10 minut. Zajistíme Vám dopravu do jakékoliv lokality Brna i jeho okolí. Nejčastěji se jedná o dopravu na Masarykův okruh, brněnské Výstaviště, brněnskou ZOO, přehradu, vilu Tugendhat nebo letiště v Tuřanech.

Ubytování v Brně si můžete zpestřit i nakupováním, nedaleko hotelu je Avion Shopping Park, IKEA a nákupní centrum Olympia. Milovníci sportu jistě ocení přilehlé Victoria centrum nebo sportovní areál Komec s lezeckou stěnou, za kulturou se zase můžete vydat do Národního divadla Brno. Za hotelem je cyklostezka, která Vás dovede k mnoha krásám Moravy, můžete se po ní vydat za tím nejlepším moravským vínem. Na recepci Vám ochotně poradíme, objednáme výlet, zarezervujeme restauraci a doporučíme, kam vyrazit za nočním životem nebo kulturou. Zde přinášíme pár tipů Kam v Brně .

Věříme, že City Apart Hotel Brno splní všechna Vaše očekávání a že se za námi budete s radostí vracet.

 

Naše klasifikace

 

Dle oficiální klasifikace ubytovacích zařízení v České republice dosahují naše služby úrovně tříhvězdového hotelu garni.

Co to znamená pro naše hosty? Nabídka jednoznačně transparentních služeb a vybavenosti, záruka kvality služeb. Máte možnost seznámit se s podmínkami a systémem hvězdiček, tedy přesvědčit se o tom, co Vám nabízíme, a to na www.hotelstars.eu.